Přihlášení


Nová registrace
Zapoměli jste heslo?
Provozní podmínky
modelky | modelové | fotografové | ostatní | fórum | aktuality | články | nabídky | galerie | hledej | kontakt
foto dne
206.JPG
Zpět na seznam článků

Články


seriál

Vlasy - chlouba nejen žen 4

Prodloužení vlasů II.

Spirála, 28. 05. 2008
Dlouhé vlasy – sen mnoha žen II. část

V minulém díle jste se dozvěděli, jaký typ vlasů lze použít pro prodlužování vlasů. Tentokrát vás více seznámím s metodami, kterými se vlasy prodlužují.

Metody prodloužení vlasů:

Micro Rings
Velmi jednoduchá a rychlá metoda prodlužování vlasů. Vaše vlasy se provléknou malinkým kovovým kroužkem, přidá se slepený pramínek a kleštičkami kroužek scvakne. Velmi oblíbenou novinkou jsou kroužky se silikonovou vložkou, které jsou obzvlášť šetrné k vašim vlasům. Samotné prodloužení vlasů s cca 100ks pramínku trvá dvě hodiny. Pro tuto metodu se nejčastěji používají vlasy evropské nebo východoevropské. 40cm dlouhé vlasy vás můžou touto metodou stát 9.000 – 11.000kč.

Keratin – za tepla
Jedná se o nejpoužívanější metodu prodlužování vlasů. Pramínky jsou připojeny malým keratino-voskovým spojem k vlastním vlasům. Nástroje, pomůcky a materiál dováží do české republiky několik firem, proto se s touto metodou můžete v salonech setkat pod různými názvy. Doba po kterou vám budou pramínky aplikovány se může pohybovat od 2 do 6 hodin. Nejčastěji používané vlasy jsou vlasy evropského typu. Cena 100ks pramínků o délce 40cm může být 12.000kč.

Keratin – za studena
Metoda keratinem za studena za pomocí ultrazvukových vibrací – modulováním. Jedna z nejmodernějších metod vytváření spoje pomocí studeného impulzu. Spoje jsou podobné jako u keratinu za tepla a čas nastavení vlasů je také podobný. Většina kadeřnických salonů používá k této metodě východoevropské vlasy. Cena tohoto úkonu při 100ks pramínků o délce 40cm se pohybuje kolem 14.000kč.

Bond plus
Vlasy jsou spojeny s vašimi vlasy úzkým plastovým pojítkem, které se za pomocí tepla smrští. Tím dochází k pevnému uchycení přidaného pramene. Aplikace 100ks pramínků trvá zhruba 3 hodiny. Vlasy použité při této metodě bývají výhradně evropské nebo východoevropské. Vlasy prodloužené touto metodou v délce 40cm vás vyjdou n a15.000- 20.000kč.

Šití vlasů
Z vašich vlasu bude vytvořen cop zaplétaný do spirály. Na ten se přišijí vlasové tresy. Pro tuto metodu se tedy nepoužívají pramínky. Doba trvání této metody je přibližně 3-4 hodiny. K použití máte na výběr z umělých vlasů nebo z vlasů evropského typu. Při prodloužení vlasů touto metodou se většinou vejdete do 6.000kč.


Dnes je možné prodloužit vlasy i pásově, ne jen po jednotlivých pramíncích. To se provádí téměř všemi zde zmíněnými metodami. Každému prodloužení vlasů předchází osobní konzultace s odborníkem, který tuto službu poskytuje. Během konzultace se dozvíte potřebné informace o dané metodě. Kadeřnice vám nabídne a ukáže z jakých vlasů si můžete vybrat a jak se o dané vlasy starat. Během konzultace nezapome?te kadeřnici upozornit na alergie, ty můžou výběr metody výrazně omezit. Kadeřnice vás seznámí s celým postupem úkonu a samozřejmě i s cenou. Finální cena se může lišit od zde uvedených cen, které jsou pouze orientační. Konečnou cenu určuje cena dodavatele, město i místo kadeřnického salonu a samozřejmě i samotný pracovník. Většina kadeřnických salonů, kde vlasy prodlužují, poskytují splátkový prodej. Při využití možnosti mít vlasy na splátky nezapomínejte, že po 2-4 měsících je potřeba spoje posunout blíže k hlavě. Při prodloužení vlasů vlasy evropského typu, je třeba počítat po půl roce s nákupem vlasů nových. Nebojte se zeptat kadeřnice na vše, co vás zajímá. Pokud si nejste danou metodou jisti, nechte si nejprve aplikovat pár pramínků na zkoušku. Pokud budete spokojeni, pak už zbývá jen krůček ke splnění Vašeho snu o krásných dlouhých vlasech.Vlasy - chlouba nejen

Pouze registrovaní mohou přidávat komentáře

Žádné komentáře

^ reklama ^