Přihlášení


Nová registrace
Zapoměli jste heslo?
Provozní podmínky
modelky | modelové | fotografové | ostatní | fórum | aktuality | články | nabídky | galerie | hledej | kontakt
foto dne
101556719.jpeg
Zpět na seznam článků

Články


F.A.Q. - časté dotazy a odpovědi na ně :)

dave, 09. 09. 2007

Tento průběžně aktualizovaný článek je jakýmsi prozatímním návodem, jak řešit nejčatější problémy. Co zde nenajdete, na to se zeptejte v diskuzi.

 

Q: Jak si mám změnit svoji "hlavní fotku", tj fotku profilu (avatara)?
A: V menu uživatele vlevo nahoře (vedle vševidoucího oka) je odkaz "muj profil". Po kliknutíé se rozbalí stránka a vlevo nahoře je odkaz pro změnu fotky profilu 

Q: Jak si mohu zobrazit modelky/modely/fotografy podle vlastností jako je věk, místo odkud jsou, typ práce apod.?
A: V hlavním menu kliknout na modelky/modely/fotografy/ostatní a vpravo nahoře na odkaz "nastavit podmínky zobrazení". Na stránce se pak objeví formulář, kde je možné parametry filtru nastavit. 

Q: Registroval/a jsem se a nepřišel mi potvrzovací e-mail. Proč a co s tím mám udělat?
A: nejčastější příčinu:
- chybně zadaná e-mail adresa při registraci
- mailserver nebo e-mail klient (např Outlook) považoval potvrzovací e-mailů mylně za spam a zablokoval ho
?ešení: podívat se do SPAM koše vašeho klienta, pokud tam zpráva není, ze stejné adresy napsat na e-mail spravce@supermodels.cz, který problém vyřeší. do e-mailu je nutné VŽDY uvést zvolený nickname (login).

Q: Jak mohu zadat nabídku do sekce nabídky?
A: Pokud nejsi VIP uživatel, nabídku je možné zadat tak, že ji pošleš některému z administrátorů. Ten zváží, zda se nejedná o reklamu nebo nabídku podezřelou (kuplířství apod.) a podle toho ji zveřejní nebo ne. Bližší vyjasnění toho co je a není reklama jena komunikaci s Adminem nad konkrétní nabídkou.

Q: Co je to VIP rozšíření a jak ho získám
A: VIP rozšíření umož?uje uživateli za poplatek využívat nadstandartních služeb,jako je posílání hromadných vzkazů uživatelům podle jejich vlastností, zadávání nabídek apod. VIP rozšíření lze také získat jako určitý honorář za nějakou protislužbu provozovateli stránek, např. za moderování, články, návody na svícení, popř. jako výhru v soutěži. Bližší informace zde.

Q: Jaký je rozdíl mezi uživatelem s popiskou Admin a SuperModels Team?
A: Admin vám pomůže s jakýmikoli otázkami a problémy týkajícími se supermodels.cz. SuperModels Team je příznak uživatele který s provozovatelem SuperModels úzce spolupracuje v nějakém konkrétním okruhu problémů, např jako odborník na určitou problematiku. S jakým typem dotazů je možné se na něj obracet si přečtete v jeho profilu.

Q: Mám znalosti v některém ze souvisejících oborů a rád bych spolupracoval, podělil se s ostatními o znalosti.
A: Vítáme spolupracovníky všeho druhu, je však třeba řící, že v současné době není možné případnou práci honorovat (server zatím nevyvíjí komerční aktivity). V případě zájmu se stačí obrátit na admina, uživatel bude odměněn VIP členstvím, v případě stabilní spolupráce rozšířením SuperModels Team. 

Q: Jak si zobrazím galerii fotek všech uživatelů?
A: V hlavním menu položka "hledej" a záložka "Fotografie".
Zobrazí se všechny fotky v pořadí od nejnovějších k nejstarším. Nahoře je možné si zakliknout typ fotek, ty se pak zobrazí po stisku tlačítka "hledej".

Q: mohu sí do profilu místo jména, e-mailu apod. napsat odkaz na jiný portál nebo jiné www stránky?
A: Ne, profil musí být ve shodě s Podmínkami vyplněn správně, v jednotlivých kolonkách musí být takové údaje, pro jaké jsou určeny. VIP uživatelům bude v některé z updatovaných verzí poskytnuta možnost vložit odkaz na své osobní (!) stránky. 

Q. pořád nechápu proč si tu nemohu napsat link na své stránky a víckrát sem nepáchnout, když na jiných serverech to jde. A proč by nemělo být všechno zadarmo a bez práce ??? 8-(
A: Jaká bývá praxe jinde není v tuto chvíli relevantní. V daném okamžiku je nutné, aby se uživatelé "takříkajíc seznámili". Takže je potřeba vysoká návratnost na server. I zhlediska uživatelů jsou zajimaví ti, kteří komunikují, diskutují, přinášejí zakázky pro modelky, nebo anopak čtou nabídky a odpovídají na ně (modelky) atd. Naopak nejsou k ničemu takoví, které to tu nezajímá a mají profil jen proto aby zvýšil linkem svých stránek rating v googlu (typická česká vyčuranost). Vše je tu momentálně zdarma, tj. musí to být něčím "vyváženo", a to je právě aktivita uživatelů přímo na serveru.
Pro určitou skupinu uživatelů to pochopitelně neplatí, jako např. agentury, nebo ti, kteří jsou natolik aktivní, že je naopak některá omezení zpomalují a limitují, pro ty je tu VIP rozšíření za poplatek. VIP je funkční (i když stále rozšiřované), ale není na pořadu dne, protože nyní jde zejména o rozvoj webu. Pokud má někdo zájem o VIP rozšíření, má i v současnosti možnost ho získat, viz diskuze k serveru. A nové funkce, jako soutěže a chat se připravují.

Q: Mám zájem o reklamu/výměnnou reklamu na supermodels.cz. Na koho se obrátit?
A: Napište nám e-mail na spravce@supermodels.cz


Pouze registrovaní mohou přidávat komentáře

Žádné komentáře

^ reklama ^